Корзина
2606 отзывов
+380951165504
+380986743011
Магазин детского питания "ЖИРАФА" biby.com.ua
Корзина
СУПЕРЦЕНАNAN® SUPREME ♦ 2 (НАН), 800г.
влево
  • NAN® SUPREME ♦ 2 (НАН), 800г., фото 2
вправо

NAN® SUPREME ♦ 2 (НАН), 800г.

  • В наличии
  • Код: 8513

738,72 грн.

Купить
+380951165504
  • +380986743011
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики

 http://biby.com.ua

NAN ® 2 SUPREME®

молочна суміш, призначена для вигодовування здорових  дітей від 6 місяців, в якості молочної складової раціону поряд з іншими продуктами, коли грудне вигодовування неможливе. Не може бути замінником грудного молока протягом перших 6 місяців життя. Суміш NAN ® 2 SUPREME® забезпечує Вашу дитину  всіма необхідними  речовинами для її гармонійного фізичного і розумового розвитку.
NAN® Supreme ♦ 2 містить:
HM-O комплекс, що складається з двох олігосахаридів - 2'-фукозиллактози (2'FL) і лакто-N-неотетраози (LNnT),структурно ідентичних до тих, що містяться в грудному молоці. Олігосахариди сприяють захисту від інфекцій і зміцненню імунітету.
Оптимізований частково гідролізований білковий комплекс, отриманий за спеціальною технологією, завдяки якій вдалося значно знизити його алергенний потенціал. Він легко засвоюється в кишечнику і сприяє становленню імунітету дитини.
Лактобактерії L. Reuteri - живі пробіотичні культури бактерій, які сприяють формуванню здорової мікрофлори кишечника.
DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, які присутні в грудному молоці і сприяють нормальному розвитку мозку і зору. 

Ідеальним харчуванням  для немовляти є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше. Перед тим, як вирішити вигодовувати дитину замінниками грудного молока, порадьтеся з лікарем.

Склад

Лактоза, олії (соняшникова високоолеїнова, кокосова, ріпакова з низьким вмістом ерукової кислоти, соняшникова, олія з Мортієрели Альпіни), мальтодекстрин, частково гідролізований білок молочної сироватки, фосфат кальцію, хлорид магнію, олігосахариди (2'-фукозиллактоза і лакто-N-неотетраоза ), L-аргінін, хлорид калію, жир риб'ячий, хлорид натрію, вітаміни (С, пантотенова кислота, РР, Е, В2, А, В1, В6, фолієва кислота, К, біотин, D, B12), L- гістидин, L-тирозин, культура лактобактерій (не менше 8,5 * 105 КУО / г), сульфат заліза, цинку сульфат, міді сульфат, марганцю сульфат, калію йодид, натрію селенат. Упаковано в захисному середовищі.

До та після відкривання зберігати при температурі не вище 25 ℃ і відносній вологості повітря не більше 75%. Вміст банки треба вжити протягом 3-х тижнів після відкривання, не рекомендується зберігати в холодильнику. "Вжити до" та номер партії виробництва вказані на дні банки.

Попередження. Суміш слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням. Точно дотримуйтесь інструкції. Готова суміш, що залишилася після годування, не повинна зберігатися і використовуватися в подальшому. Під час годування необхідно підтримувати дитину, щоб вона не захлинулась. Коли дитина підросте, переходьте на годування з чашки. Попередження. Використання некип'яченої води і непрокип’ячених пляшечок, неправильне зберігання, транспортування, приготування і годування можуть несприятливо вплинути на здоров'я дитини. Забороняється використання води з колодязiв та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. 
 Для збереження кiлькостi живих бактерій у готовій суміші, прокип'ячену воду слiд остудити до температури тіла (37 °С), пiсля чого додати суху суміш.
Примiтка: для приготування сумiшi необхiдно користуватися мiрною ложкою, заповненою без гiрки. Розведення неправильної кiлькостi порошку – бiльшої чи меншої порiвняно з кiлькiстю, вказаною в таблицi, – може призвести або до зневоднення органiзму дитини, або до порушення її харчування. Вказанi пропорцiї не можна змiнювати без поради лiкаря.
У цьому віці часто рекомендують поступово вводити в раціон дитини каші, овочі, фрукти, м'ясо і рибу. Через індивідуальні розходження в потребах дітей зверніться за порадою до лікаря. Якщо вашим лікарем рекомендовано раніше вводити нові продукти, зменшіть кількість суміші відповідно до рекомендації.

Основные
Производитель  Nestle
Ступени молочной смеси2 ступень
Возраст ребенка6-12 міс.
Назначение молочной смесидля здорових дітей
Упаковкажерстяна банка
Вес упаковки800 г
Срок годности18 мес
Пользовательские характеристики
Объем800
сухие молочные смесисмеси
Информация для заказа
  • Цена: 738,72 грн.
NAN® SUPREME ♦ 2 (НАН), 800г.NAN® SUPREME ♦ 2 (НАН), 800г.
В наличии
738,72 грн.
Купить
+380951165504
  • +380986743011